Правила в’їзду до Хорватії наземним транспортом

Режим в’їзду
Громадянам України для безвізового в’їзду до Хорватії потрібен біометричний загранпаспорт.
Українці можуть перебувати у Хорватії до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.

Необхідні документи
Закордонний біометричний паспорт, дійсний не менше 90 днів на момент повернення з туру.

Для неповнолітніх дітей:

  • Закордонний біометричний паспорт, дійсний не менше 90 днів на момент повернення з туру.
  • Нотаріально завірена згода на виїзд дитини за кордон із зазначенням у цій згоді країни виїзду та відповідного періоду перебування.
  • Якщо дитина подорожує у супроводі мами, нотаріально завірена згода від батька не потрібна.
  • Якщо дитина подорожує у супроводі інших осіб, необхідно мати нотаріально завірену згоду хоча б від одного з батьків.
  • Дітям старше 16 років дозвіл на виїзд за кордон від батьків не потрібно.
  • Всім дітям на кордон обов’язково з собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження, закордонний біометричний паспорт та оригінал нотаріально завіреної згоди від одного з батьків на виїзд дитини закордон.

Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадав правила перетину кордону для дітей віком до 16 років під час війни:
Дитину може супроводжувати один із батьків, баба, дід, повнолітній брат, сестра, мачуха, вітчим або інша особа, уповноважена одним з батьків.
Для виїзду в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітнього брата, сестри, мачухи, вітчима мають бути наявні документи, що підтверджують сімейні зв’язки супроводжуючої особи з дитиною (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо);
Нотаріально посвідчена згода одного з батьків на виїзд дитини за кордон потрібна у випадку виїзду дитини в супроводі особи, яка не є одним із її батьків, бабою, дідом, братом, сестрою, мачухою або вітчимом. Завірити довідку можна в органах опіки та піклування органів місцевого самоврядування.

!!! Хорватія скасувала всі обмеження на в’їзд, які раніше запровадили через коронавірус. З 1 травня для в’їзду до країни туристам більше не потрібно пред’являти сертифікат про вакцинацію від Covid, або негативний тест.

Щоб полегшити в’їзд та перебування в Хорватії, туристамрекомендується заповнити електронну анкету на сайті https://entercroatia.mup.hr/ . Щоб успішно зареєструватися через Enter Croatia, будь ласка, введіть інформацію про свій паспорт.

Транзит через Угорщину 
В’їзд до Угорщини для громадян України за біометричними паспортами.
Обмеження у зв’язку з COVID-19 в Угорщині практично зняті. Мандрівникам не потрібно пред’являти на кордоні сертифікат про тестування або вакцинацію від COVID-19 та проходити карантин.

ВАЖЛИВО!!! Для в’їзду на територію Хорватії на кордоні необхідно пред’явити документальне підтвердження бронювання готелю, апартаментів, вілли на запланований період перебування або підтвердження про володіння житлом в Хорватії.

Рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗКЛАД РУХІВ АВТОБУСІВ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В ХОРВАТІЮ

MENU
DEMO