Часті запитання щодо автобусних турів до Хорватії

Де саме та коли посадка в день виїзду?

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступний маршрутний лист.

Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

Місця посадки та висадки 

Автобусний чартерний рейс вирушає з Києва через Львів.

— Місце посадки / висадки в Україні: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Мукачево.

— Місце посадки / висадки в Хорватії: Загреб, Карловац, Біоград-на-Мору, Водіце, Шибеник, Трогир, Спліт (аеропорт).

Вихід / посадка не на кінцевій зупинці по маршруту 

Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.

Підвезення від зупинки на курорті до вілли чи готелю не здійснюється. У разі потреби надання трансферу, просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.

Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет? 

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 48-55 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату, ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист.  За маршрутом заплановані санітарні зупинки орієнтовно кожні 4 години.

Чи можу я обрати місце в автобусі? 

Так. Доступне попереднє бронювання:

— Комфорт-місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн. за місце в одному напрямку.

— Бронювання конкретного місця в салоні з 4 ряду та далі – 150 грн. за місце в одному напрямку.

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця? 

Перевезення дитини до 2-х років без місця, на руках не можливе! Враховуючи тривалу та виснажливу дорогу, згідно з нормами автобусних перевезень та часу в дорозі, всі діти повинні мати окреме місце в автобусі за повною ціною.

Які документи мають бути на виїзд дитини?
Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадав правила перетину кордону для дітей віком до 16 років під час війни:
Дитину може супроводжувати один із батьків, баба, дід, повнолітній брат, сестра, мачуха, вітчим або інша особа, уповноважена одним з батьків.
Для виїзду в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітнього брата, сестри, мачухи, вітчима мають бути наявні документи, що підтверджують сімейні зв’язки супроводжуючої особи з дитиною (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб тощо).
Нотаріально посвідчена згода одного з батьків на виїзд дитини за кордон потрібна у випадку виїзду дитини в супроводі особи, яка не є одним із її батьків, бабою, дідом, братом, сестрою, мачухою або вітчимом. Завірити довідку можна в органах опіки та піклування органів місцевого самоврядування.
Дітям старше 16 років дозвіл на виїзд за кордон від батьків не потрібно.
Всім дітям на кордон обов’язково з собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження, закордонний біометричний паспорт та оригінал нотаріально завіреної згоди від одного з батьків на виїзд дитини закордон.

Чи є обмеження по багажу? 

Звісно, на кожного один багаж (сумка чи валіза), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В).

Чи можливо замовити перевезення додаткового багажу та за якою вартістю? 

Можливо замовити додатковий багаж — доплата 1000 грн. за одиницю в одному напрямку. Кількість додаткового багажу в автобусі обмежена, тому обов’яково необхідне його попереднє бронювання.

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця? 

Обов’язкове попередне бронювання послуги — 1200 грн. в одному напрямку. До провозу приймаються невеликі тварини (до 10 кг) у переносці та за наявності наступних документів:

— тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпу;

— тварина вакцинована від сказу (щеплення діє);

— тварина має актуальний результат серологічного тесту для визначення антитіл до збудника сказу;

— тварина має дійсний паспорт Європейського зразка або сертифікат про стан здоров’я, видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби.

ВУгорщині  запроваджено систему в’їзду з України з тваринами, яка вимагає реєстрації при перетині кордону шляхом заповнення власниками тварин відповідної форми та надання її при проходженні прикордонного контролю посадовим особам. Форма документу доступна на офіційному сайті Ветеринарної служби Угорщини за посиланням «regisztrációs lap».

Звертаємо увагу, якщо тварина не вакцинована або відсутні підтверджуючі документи, тварину будуть вакцинувати проти сказу беспосередньо при перетині кордону Угорщини.

В Хорватії при ввезенні домашніх тварин потрібна наявність відмітки про вакцинацію проти сказу, зроблену не раніше ніж за 15 днів до перетину кордону, і не пізніше ніж за 6 місяців до перетину кордону. Також потрібний міжнародний ветеринарний паспорт встановленного зразка.

!!! З приводу пакету документів на вашого домашнього улюбленця за більш детальною інформацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордоної служби.

Медичне страхування 

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість оформити його у нас.

 

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗКЛАД РУХІВ АВТОБУСІВ

ПРАВИЛА В’ЇЗДУ ДО ХОРВАТІЇ НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ

MENU
DEMO