Автобусні тури в Чорногорію

Орієнтовний час у дорозі:

з Києва — 36-40 годин

зі Львова — 30-32 години

з Одеси — 30-32 години

Точний час залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Наразі доступний попередній розклад руху

з Києва та Львова (тисни тут)

з Одеси (тисни тут)

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орінтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

 

Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Загалом в наших автобусах 14 — 16 рядів. Доступне попереднє бронювання, але не пізніше, ніж за 48 годин до виїзду:

Пріоритетні місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн за місце в одну сторону.

Пріоритетні місця  4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.

Пріоритетні місця  7-11 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 200 грн за місце в одну сторону.

 

Чи є обмеження по багажу?

Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В). Можна замовити додатковий багаж — доплата 1000 грн в один бік — кількість додаткового багажу в автобусі обмежена, тому обов’яково необхідне його попереднє бронювання. 

 

Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 50-60 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 3-4 години виконуються санітарні зупинки.

 

Який режим в’їзду?

Безвізовий до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Або оформлення тимчасового захисту на один рік з можливістю його продовження.

 

В’їзд в Чорногорію можливий за:

 дійсним біометричним чи небіометричним закордонним паспортом, а також його копією;

внутрішнім паспортом у формі книжки чи id-картки, а також їх копіями;

дітям до 18 років за свідоцтвом про народження.

Важливо! У разі виникнення будь-яких проблем при в’їзді із недійсними чи відсутніми документами, можете скористатися опцією – прямо на кордоні у поліції попросити про тимчасовий захист чи притулок (azil). В такому випадку, громадян України мають пропускати із наявними документами.

 

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

з 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на строк до 5 років! Продовження строку дії паспортів здійснюють територіальні органи ДМС України, посольства та консульські установи України.

 

Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Закордонними дипломатичними установами до паспорта для виїзду за кордон батьків (одного з батьків), іншого законного представника дитини (далі — законні представники) вноситься інформація із зазначенням персональних даних про дитину, здійснюється вклеювання фотокартки дитини. Ця інформація посвідчує особу дитини та підтверджує громадянство України. Внесення інформації про дитину здійснюється в день звернення законного представника безоплатно.

 

Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Для в’їзду до Чорногорії не потрібно підтвердження вакцинації або тесту, в’їзд вільний. 

 

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, заборон немає. За інформацією Посольства Чорногорії в’їзд з тваринами дозволяється із будь-якими наявними документами на тварину або без таких. Зі своєї сторони ми радимо їхати виключно з усіма документами на тварину, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування. 

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1000 грн в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

 

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною. 

 

Транзит  через Сербію та Руминію

З гуманітарних міркувань прикордонна поліція зараз дозволяє перетин румунського та сербського кордону для транзиту до України громадянам України, які покинули територію України починаючи з 24 лютого 2022 року, без наявності дійсного документу для виїзду за кордон та без візи, якщо вони надають на кордоні один із таких документів:

 Внутрішній паспорт громадянина України старого зразка;

 Внутрішній паспорт громадянина України з електронним носієм (ID);

 Небіометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (включно з відміткою про продовження терміну дії);

 Свідоцтво про народження;

 Діти, дані яких вписані у паспорт одного з батьків.

Проте, наш особистий «рекомендасьйон» від Альф – їхати з діючим закордонним паспортом, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 

Якщо не оформлювати тимчасовий захист, а перебувати в Чорногорії як турист?

Ви маєте зареєструватися в місцевій туристичній організації вашого міста і сплатити туристичний збір протягом 24 годин з моменту в’їзду. Туристичний збір складає 1-1,5 євро на день. Ви можете перебувати в Чорногорії по безвізовому режиму 90 днів.

 

Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту

Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.

Підвезення від зупинки на курорті до вілли/готелю не організовується. У разі потреби надання трансферу просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.

 

Медичне страхування

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

 

MENU
DEMO